liepkalni.lv
SIA “Liepkalni” e-veikala piegādes noteikumi

Preču piegādes veidi un maksa par piegādi

1.       Noformējot pasūtījumu, Pircējs var izvēlēties vienu no šādiem Preču saņemšanas veidiem:

●       BEZ MAKSAS saņemšana SIA „Liepkalni” firmas veikalos
-        Biksēres ielā 2, Rīga;  
-        Valmierā, Mūrmuižas ielā 16d; 
-        Pļaviņu novada, Klintaines pag., Liepsalas; 
-        Valmierā, Mazā Stacijas iela 1. 
Veicot pasūtījumu un izvēloties BEZMAKSAS saņemšanu firmas veikalā, klients norāda konkrētu saņemšanas datumu (dienu), kurā Pircējam ir tiesības un pienākums izņemt pasūtījumu izvēlētajā firmas veikalā.
 
●       PIEGĀDE AR KURJERU
Maksa par piegādi ar kurjeru tiek aprēķināta Pircējam izvēloties piegādes zonu. 
 Piegādes adreses piekritību konkrētai zonai iespējams pārbaudīt Pircējam ierakstot savu adresi pie piegādes zonas izvēles.
-        Valmiera (piegādes maksa:  bezmaksas)
-        Valmieras apkaime (piegādes maksa: 3,50 EUR)
-        Rīga un Rīgas apkaime (piegādes maksa: 4 EUR)
-        Saulkrasti, Sigulda, Jelgava, Bauska, Dobele, Tukums  un apkaime (6 EUR)
 Ja pasūtījums tiek veikts līdz plkst. 15.00, tad pasūtījums tiks piegādāts nākošajā darba dienā ar kurjeru. 
 
●       PIEGĀDE OMNIVA LATVIJA**
Piegāde uz klienta izvēlēto Omniva pakomātu  visā Latvijā. Piegādes maksa 2.50 EUR.** Ja pasūtījums tiek veikts līdz plkst 15.00, tad pasūtījums tiek nodots Omniva Latvija nākošajā dienā. Piegādes laiks atkarīgs no Omniva Latvija noslodzes.
 
 *Piegādes, kas veicamas ar kurjera starpniecību var aizkavēties sakarā ar kurjera pakalpojumu sniedzēja noslodzi!
 ** Piegādes, kas veicamas ar Omniva Latvija starpniecību var aizkavēties sakarā ar Omniva Latvija noslodzi!

2.      Ja Pircējs ir izvēlējies Preces piegādi ar kurjeru Pircēja norādītajā adresē, tā var būt Pārdevēja piegādes reģiona iespēju robežās interneta veikala izvēles lauciņā norādītā adrese, kurā tam ir ērti saņemt Preces un kurā Pircējs ir sastopams (mājas adrese, darba vieta vai cita Pircēja norādīta vieta) .

3.      Preču piegāde Pircējam tiek veikta, pamatojoties uz pasūtījuma noformēšanas un apmaksas laikā Pircēja izvēlēto piegādes intervālu un norādīto adresi.

4.      Pasūtījums ir uzskatāms par pieņemtu, kad Pircējs ir veicis Pasūtījuma noformēšanu un saņēmis automātisku paziņojumu: „Pasūtījums apstiprināts”. Šāds paziņojums norāda, ka Pircēja pasūtījums ir nodots komplektēšanai un tiks sagatavots piegādei. Automātisko paziņojumu par pieņemto pasūtījumu Pircējs saņem norādītajā e-pastā. 

5.     SIA „Liepkalni” apņemas izpildīt Pircēja pasūtījumu pilnā apjomā, tomēr Pircēja pasūtījums var pilnībā vai daļēji nebūt izpildīts, ja pēc  pasūtījuma veikšanas un līdz pasūtījuma komplektēšanas brīdim Pircēja pasūtītie produkti pilnībā vai daļēji nav pieejami piegādei norādītajā piegādes laikā. Ja kāds no Pircēja pasūtītajiem produktiem nav pieejams pasūtījuma komplektēšanas brīdī, pasūtījums tiks izpildīts tikai ar pieejamo produktu daudzumu.  Ja pasūtījums nav izpildāms pilnā apjomā, SIA „Liepkalni” par to informē Pircēju, nosūtot attiecīgu paziņojumu uz Pircēja e-pasta adresi vai sazinoties telefoniski. Summa, kas tika samaksāta par nepieejamajām un nepiegādātajām Precēm, tiek atmaksāta pircējam.
 

6.      Ja Pircējs Pasūtījumā norādījis, ka vēlas, lai Preces tiktu piegādātas ar kurjeru, Preces tiks piegādātas uz Pasūtījumā norādīto adresi. Pircējs nevar mainīt Preču piegādes vietas adresi pēc tam, kad Pasūtījums ir apstiprināts.
 

7.      Pirms Preču piegādes Pircēja izvēlētajā vietā, ar Pircēju iepriekš sazināsies kurjers, lai precizētu Preces piegādes vietu vai precīzu atrašanās vietu un norādīs Pircējam laiku, kad kurjers ieradīsies
 

8.       Ja Pircējs ir norādījis saņemšanas veidu - saņemt Preces uz vietas firmas veikalā,  Pircējs var doties uz izvēlēto firmas veikalu un saņemt pasūtītās Preces izvēlētajā laikā no norādītā laika intervāla veikala darba laika ietvaros.  
 

9.       Ja Pircējs nav uz vietas adresē vai vietā, kuru tas norādījis Pasūtījumā vai nav sastopams norādītajā laikā, tad Preču nepiegādāšanas gadījumā Pircējam netiek atgriezta samaksātā nauda par Precēm un par Preču piegādi.
 

 
Piegādes noteikumu versija 22.09.21.